Atık Su Arıtma

Günümüzde, küçük yerleşim yerlerinde, turistik tesislere veya endüstriyel tesislere kadar uzanan büyük sahad, evsel ve organik kirlilik taşıyan endüstriyel atık suların arıtımına yönelik en yaygın uygulama, Biyolojik ve Kimyasal yöntemlerle Paket ve Betonarme Atık Su Arıtma sistemleridir.

  • Evsel Arıtma

Fokus Water, ev, villa, otel, tatik köyleri, fabrikalar, askeri birlik vb. küçük yerleşim birimlerinde mutfak ve banyo sularında kaynaklanan atık suların arıtılması için, atık su debisine bağlı olarak kompakt(sıkıştıtılmış) paket üniteler ve betonarme tesisler ile çözümler sunmaktadır.

  • Endüstriyel Arıtma

Endüstrilerde su kullanımı sonucu oluşan atık suların arıtımı günümüzde önemli bir yere sahiptir. Farklı endüstri tipleri, farklı karakterlere sahip atık su oluşumunu beraberinde getirmekte, dolayısıyla her atık su arıtımı uygulaması için özel bir çözüm üretilmesi gerekmektedir.

  • Kimyasal Arıtma

Fiziksel ve Biyolojik arıtma işlemleri ile sudan uzaklaştırılamayan kirleticilerin, kimyasal arıtma yöntemleri ile sudan uzaklaştırılması işlemidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizi Arayalım

Herhangi bir yükümlülük altına girmeksizin ücretsiz ürünlerimiz hakkında bilgi almak istiyorsanız, aşağıdaki formu doldurun, sizinle iletişime geçelim.


    Dil Seçin