İçme Suyu Arıtma

Günümüzün en hızlı gelişen su artıma teknolojisidir. Bu sistem, tabiatta gerçekleşen Osmos olayının uygulanan basınç altında tersine çevrilmesi şeklinde gerçekleşir. Suyun molekül yapısında filtrasyon yaparak, kuyu suyundan ve şebeke suyundan kaliteli içme suyu elde edilir.
Gelişmiş ülkelerde, özel olarak içme suyu için hazırlanmış su artıma teknolojisinde kullanılan en yaygın çözüm Amerikan teknolojisi Reverse Osmosis profesyonel içme suyu sistemleridir.
Suyun içerisinde eriyik halde bulunan organik ve inorganik maddeler, tuzlar, ağır metaller, virüsler ve bakteriler dışarı atılarak, dengeli mineral yapısıyla suyun özü “Sağlıklı İçme Suyu” elde edilir.

Suyun insan vücuduna yararı

Vücut sıcaklığını belirli düzeyde tutar, besin maddelerini ve oksijeni hücrelere taşır, iç salgıların oluşmasını ve vücut dokularının nemlenmesini sağlar. Kilo dengesini sağlar, kan basıncımızı ve elektrolit-mineral dengemizi korur. Böbrekler, ter, bağırsak yoluyla toksik maddelerden arınmamıza destek olur. Kabızlığı önler vb. birçok yararları vardır.

Yaşam için temel kaynağımız “SU”

Su insan hayatı için oksijenden sonra gelen en önemli öğedir. Bir insanın biyolojik ihtiyaçlarını karşılaması ve yaşamını sürdürebilmesi için, günde ortalama 2-2,5 litre su tüketmesi gerekmektedir. Vücut ağırlığımızın ortalama % 75 ‘ ini oluşturan su, vücudun dengesini korumak için zorunludur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizi Arayalım

Herhangi bir yükümlülük altına girmeksizin ücretsiz ürünlerimiz hakkında bilgi almak istiyorsanız, aşağıdaki formu doldurun, sizinle iletişime geçelim.


    Dil Seçin